Upamiętnili 99. rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego

Po rozegraniu dwóch zawodów przełajowych w Lesznie i Włoszakowicach pod wspólną nazwą "Cześć i Chwała Zwycięzcom" rozstrzygnięto klasyfikację generalną w kategorii Junior i Elita mężczyzn. Zwyciężyli w niej kolarze Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team - Piotr Kryśki  i Marek Konwa.

Czytaj dalej

Kolarskie zmagania na „Smoczyku”

Niezapomniane kolarskie zakończenie roku miało miejsce w ostatni piątek na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. Na obiekcie kojarzonym ze sportem żużlowym tym razem rywalizowali kolarze. Przy światłach jupiterów w kategorii Elita triumfował Marek Konwa.

CX Orlen Puchar Polski we Włoszakowicach

II etap zawodów przełajowych pod nazwą „Cześć i Chwała Zwycięzcom” zostanie rozegrany 30 grudnia we Włoszakowicach. Odbędą się one z okazji 99. Rocznicy Wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Zapisy do wyścigu o Puchar Wójta Gminy Włoszakowice dla zawodników z licencją PZKol oraz amatorów już trwają.

CX Orlen PP we Włoszakowicach

W ostatni weekend roku we Włoszakowicach rozegrano drugi etap zmagań pod nazwą „Chwała Zwycięzcom” dla upamiętnienia 99. rocznicy wybuchu zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. W CX Orlen Pucharze Polski w elicie zwyciężył ponownie Marek Konwa.

Kolarze powalczą o zwycięstwo

W piątek i sobotę zostanie rozegrany wyścig przełajowy „Część i chwała zwycięzcom” dla upamiętnienia 99 rocznicy wybuchu zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego, podczas której będzie prowadzona klasyfikacja generalna.

Przełaje na „Smoczyku” i we Włoszakowicach

Niezwykle widowiskowa impreza kolarska odbędzie się 29 i 30 grudnia w Lesznie i Włoszakowicach. W piątek na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbędzie się I etap zawodów przełajowych, które zostały wpisane do kalendarza Polskiego Związku Kolarskiego.