Leszno pełne miłośników kolarstwa

Prawie 80 kolarzy wzięło udział w realizacji spotu „Kolarskie Leszno”. Jej celem jest promowanie społeczności cyklistów i pokazanie ilu w Lesznie jest miłośników kolarstwa szosowego.

"Kolarskie Leszno" to profil społeczności kolarskiej regionu leszczyńskiego prowadzonej na Facebooku. Jej celem jest zaproszenie do aktywności wszystkich fanów kolarstwa i umawiania się na wspólne treningi, tak zwane ustawki.

Począwszy od 10 maja 2016 roku odbyło się 66 spotkań. Średnia prędkość jednej ustawki wynosi 32,71 km/h, natomiast suma dystansów wszystkich wspólnych treningów daje liczbę 4068 kilometrów.

8 sierpnia odbyła się specjalna edycja ustawki, której założeniem było nagranie filmu promującego „Kolarskie Leszno”. Autorem spotu jest Mattq Photo Video, realizujący filmy przy pomocy drona.

 

Facebook @RoweroweLeszno

Instagram @rowerowe_leszno.pl

Twitter @RoweroweLeszno

Informacja

Informujemy, iż z dniem 15 maja 2013 roku "Portal rowerowy regionu Leszczyńskiego Rowerowe-Leszno.pl" ukazujący się w formie elektronicznej pod adresem internetowym www.rowerowe-leszno.pl postanowieniem Sądu Okręgowego w Poznaniu Wydział I Cywilny, został wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism pod numerem RPR 3107.

Redakcja portalu

 

Pogoda na rower