24 listopada zakończenie Ligi w Przybyszewie

Jak co roku na zakończenie sezonu cyklu Leszczyńskiej Ligi Rowerowej jej organizatorzy zapraszają na uroczystą Galę, na której nastąpi podsumowanie sezonu 2017 oraz wręczenie pucharów dla najlepszych kolarzy.

Wydarzenie odbędzie się 24 listopada (piątek) o godzinie 19.00 w sali bankietowej „Specjał” w Przybyszewie (gm. Święciechowa).

Organizatorzy zwracają się z prośba do teamów o rezerwowanie boksów (min. 10 osób, kwota 20zł/os.), które będą umiejscowione blisko ceremonii rozdania nagród dla najlepszych w Klasyfikacji Generalnej Indywidualnej, jak i tej Drużynowej. W ramach wpisowego zapełnione będą ciepłe i zimne napoje, przekąski oraz smaczna zupa.

Rezerwacje boksów można dokonać do 15 listopada z podaniem nazwy teamu i ilości osób na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla osób, które chcą uczestniczyć w Gali, lecz nie są zainteresowane boksami ani konsumpcją wstęp darmowy w dalszej części sali.

Facebook @RoweroweLeszno

Instagram @rowerowe_leszno.pl

Twitter @RoweroweLeszno

Informacja

Informujemy, iż z dniem 15 maja 2013 roku "Portal rowerowy regionu Leszczyńskiego Rowerowe-Leszno.pl" ukazujący się w formie elektronicznej pod adresem internetowym www.rowerowe-leszno.pl postanowieniem Sądu Okręgowego w Poznaniu Wydział I Cywilny, został wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism pod numerem RPR 3107.

Redakcja portalu

 

Pogoda na rower